bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] ua_patriotic_war
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Туреччина різко скоротила закупівлю газу в оскаженілої бєнзоколонкі (ахтунґ, фаш.ресурс)

України слава стане

  Петро Порошенко: Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем – підписано!
 Україна і Македонія домовилися завершити підготовку угод про безвіз
 Перемога над підлістю: шашкіст Анікєєв, якого оскаженіла від своєї безкарності Московія дискваліфікувала за вишиванку, став чемпіоном світу.
Президент української федерації шашок Анатолій Яценко: «А як Росія домоглася усунення Юрія від спорту? Лише підлістю! Перемога Анікєєва – це лише перша частина нашої відповіді згаданій федерації. Друга буде ще жорсткішою. Тепер ми ініціюємо міжнародний суд, щоб діяльність цієї федерації визнали незаконною і взагалі її ліквідували. Федерація, яка займається спортивним тероризмом, не має права на існування.» My two cents // Зауваження і шахову, і шашкову всесвітні федерації щільно обсіли московські рашисти, усі оці кірсани ілюмжинови і проча нечисть.
 Українські науковці увійшли до трійки кращих у змаганнях технологій на днях поля DLG в Німеччині

Від Сяну до Дону

 В Україні розробляється важкий ударний безпілотник
 Ізраїль успішно випробував систему ПРО нового покоління Arrow 3, створену для перехоплення московських цілей за межами атмосфери.
 "Берест" і 152-мм "Квітник": ТОП-5 розробок "Укроборонпрому" за минулий рік

Чорне море ще всміхнеться

 У Керченській протоці згоріли кху-ям два танкери, які у цей час переливали нафту з одного в другий. Рятувальну операцію припинили, надії знайти живих колаборантів — немає. My two cents // Відправилися годувати крабів.
 Газові танкери "MAESTRO" і "VENICE", які загорілися в районі Керченської протоки, були задіяні в незаконному постачанні газу до Сирії починаючи з 2016 року.
Причому, возили нафту, викрадену цапами в України разом з Кримською зоною окупації.
На обох танкерах до моменту пожежі була відключена Автоматична ідентифікаційна система (AIS), що дозволяє відстежувати переміщення суден і таким чином оперативно реагувати у випадках аварій, а також залучати команди до відповідальності при порушеннях кордонів (що і сталося цього разу).


Московський кібертероризм і пропагондонство

 Нова московська провокація: До рук сирійських військових потрапили контейнери з ураном або ртуттю, на яких корявими московськими буквами з помилками було написано "Сдєлано в Украінє", а також «toxiG» і «Broduct».
 Писав публікації від імені вигаданих експертів: СБУ викрила фашисьтського пропагондона кремлівської "тролеферми"

Як роса на сонці

 Щось давно (аж три дні) на моцкві не падали військові самальоти, важчі за повітря. На окупованих територіях Фіндяндії (окупаційна назва «мурманськая область») впав стратегічний надзвуковий бомбардувальник-ракетоносець Ту-22М3. Два московські терористи більше нікого не вбʼють, а ще двоє чекають на свою чергу (вже скоро, я дізнавався).
 В Абхазькій зоні московсько=фашистської окупації БТР московських загарбників впав у прірву. Три рашисти отримали квиток на Кабздона, а ще двоє — безкоштовну пітьовку в підземні переходи моцкви, де вони показуватимуть перехожим свої каліцтва і благатимуть дати копєєк на стєкломой. My two cents // Здається, фашистський бетер теж виявився важчим за повітря. :)
 На Донбасі упіймали живйом малолєтку-терориста, що три роки "служив" на блокпосту "Горинич" My two cents // Пацан к успєху шол, нє подфартіло ©
 21 січня. один московсько=фашистський загарбник — кябаб, ще одного – тимчасово недобито
 Безпосередньо в бойових діях та у керівництві московським окупаційним угрупованням брало участь більше як 5 тисяч кадрових офіцерів Скалєновстанії. Про таке в ефірі передачі "Донбас. Реалії" заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України. My two cents // 5,000 — це тільки офіцерів, а скільки ж там простого солдафонського мʼяса полегло із усіх отих Сранєй-Рязанєй, Сиктивкарів і Улан-Удє…

День Церковної Незалежності України

 Перший священик УПЦ МП на Луганщині приєднався до Єдиної Церкви


Віддалений гавкіт свиней

 На Мокші хочуть створити супутникову систему стеження за усіма рабами і назвати її… (тільки не смійтеся) «Государєвоє око» My two cents // Напевно, розривалися між варіантами «Государєвоє очько» і «Око Саурона»
 «Папа, водка падаражала. Ета значіт, што ти будєш мєньшє піть? — Нєт, синок, ета значіт, што ти будєш мєньше єсть» © На тимчасово-окупованих Північних територіях КНР, окупаційна назва — «Кємєрово», малолітні москвоцапи падають в голодниє обморокі. Раби не мають 50 ржу-блєй (17 грн) на обіди своїм вилупкам. (ахтунґ, фаш.ресурс)
 На тимчасово-окупованих Північних територіях Фінляндії, окупаційна назва — «Санкт-пєтєрбург», горить будівля, в якій знаходилися московський «суд» і карательна шайка «ГУ МВД». (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Московія — територія природжених терористів. Пʼяний московський рашист захопив пасажирський літак і забажав в Афганістан

 Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.

Профайл

Вітчизняна війна українського народу 2014-201x

April 2019

M T W T F S S
1 2 3 4 5 67
8 910 11 1213 14
15 16 17 18192021
22232425262728
2930     

За стиль дякувати

Розгорнути мітки

No cut tags
Page generated Friday, 19 April 2019 00:26
Powered by Dreamwidth Studios